× FSP065-10AABA Power Adapter 19V 3.34A FSP065-10AABA Power Adapter 19V 3.34A
× Genuine-HP-90W-Smart-AC-Power-Adapter-Charger-854054-002-114825133595 Genuine HP 90W Smart AC Power Adapter Charger 854054-002
× Plantronics 83231-04 5V 600mA Power Adapter Plantronics 83231-04 5V 600mA Power Adapter
× HP Genuine 902990-002 Laptop Charger 65W 19.5V 3.33A HP Genuine 902990-002 Laptop Charger 65W 19.5V 3.33A